Dzień otwartych drzwi

2 czerwca 2023r. w naszej szkole odbył się dzień otwartych drzwi.  Rodzice oraz wrześniowi  pierwszoklasiści mogli przekonać się, że szkoła to nie tylko nauka, ale też wspaniała zabawa.  W planie tego przedsięwzięcia znalazło się wiele atrakcji. Na rozpoczęcie w  sali  gimnastycznej odbyły się  pokazy artystyczne. Na boisku szkolnym odbywały się zajęcia sportowe. W  klasach można było skorzystać  między innymi z malowania twarzy, upiec babeczki, wziąć  udział w zajęciach plastyczno – technicznych np.  koralikowy zawrót głowy, kolorowych  eksperymentach, escape roomie, w  tworzeniu przestrzennych owadów. Ponadto można było skorzystać z nowoczesnego sprzętu z Laboratorium Przyszłości  i wziąć udział w projektowaniu i drukowaniu elementów w drukarce 3D.

W tym dniu zostały również wręczone nagrody z ostatnio przeprowadzonych konkurów. Uczniowie klas czwartych otrzymali karty rowerowe.

Dzięki  zaangażowaniu  rodziców w szkolnej stołówce można było skorzystać z kawiarenki, gdzie na gości czekały przepyszne słodkości,  kawa,  herbata i sok.

Były to nowe i ciekawe doświadczenia.  Mamy nadzieje, że podobało się w naszej szkole. Zapraszamy na fotorelację.

« z 3 »