DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI

Dzień Otwartych drzwi w naszej szkole odbył się 24 maja 2024 r. Goście mieli okazję zwiedzić cały budynek szkoły, w tym sale lekcyjne, pracownie komputerowe, salę gimnastyczną oraz bibliotekę. W każdej z sal uczniowie przygotowali zajęcia, które przybliżały ich codzienne życie szkolne. Wielkim zainteresowaniem cieszyła się kawiarenka oraz punkt malowania twarzy. Konsultacje z nauczycielami w tym z specjalistami, logopedą  były dostępne przez cały ten czas.
Pierwszymi gości byli przyszli uczniowie klas pierwszych, którzy odwiedzili naszą szkołę i zapoznali się z salami lekcyjnymi. Natomiast  uczniów klas pierwszych bardzo zainteresował druk 3D prowadzony w sali informatycznej.
Dyrekcja szkoły serdecznie dziękuje wszystkim zaangażowanym w organizację Dnia Otwartego oraz wszystkim gościom za przybycie i aktywny udział w wydarzeniu.
« z 2 »