Dzień Misia

Światowy Dzień Pluszowego Misia obchodzony jest 25 listopada. Święto zostało ustanowione w 2002 roku w setną rocznicę wyprodukowania pierwszego pluszowego misia. Od 1902 roku pluszowe misie szybko podbiły serca dzieci na całych świecie, stając się jedną z najpopularniejszych zabawek.

Z tej okazji w naszej szkole został zorganizowany Dzień Misia. Uczniowie mogli przebrać się za swoje ulubione postacie. Odbył się pokaz strojów misiowych, śpiewano piosenkę „Jadą, jadą misie”, uczono się wierszyka o misiu a w czasie przerwy można było zrobić zdjęcie w fotobudce. Wśród przebranych uczniów za misia odbył się konkurs na najciekawsze misiowe stroje i zostali wyłonieni zwycięzcy z klas 1-3 i 4-8. Było wiele zabawy, wesoło i misiowo.

Opiekunowie: Małego Samorządu Uczniowskiego,
Samorządu Uczniowskiego.