DZIEŃ MATKI

Dzień Matki to najpiękniejsze, wyjątkowe i najbardziej osobiste święto w roku. Słowo: matka, mama, mamusia, mateńka – to synonim miłości i dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia.

Dnia 20 maja w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji zblizającego sie Dnia Matki. Uczniowie klas I-III zaprosili swoje mamy na bogaty program artystyczny, przygotowany pod czujnym okiem wychowawców oraz pani Marioli Cybuli. Dzieci z przejęciem i zaangażowaniem zaprezentowały przed życzliwą im publicznością swoje umiejętności taneczne, wokalne, instrumentalne i recytatorskie. Chcąc w ten sposób wyrazić swoją miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wiele wybacza. Nasi goście gorąco oklaskiwali swoje pociechy, a w oczach mam i nie tylko pojawiły się łzy wzruszenia.

Po śpiewie, tańcu i recytacji przyszedł czas na wręczenie wszystkim mamom niezwykłych upominków, portretów oraz bransoletek przygotowanych własnoręcznie przez dzieci.

Wychowawcy klas I-III