Dzień kropki IV-VIII

15 września w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Kropki. Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował specjalne przywileje.  Uczniowie, którzy tego dnia przywdziali kropkowe ubrania zostali zwolnieni z odpowiedzi ustnej. Został też ogłoszony konkurs dla klas IV-VIII na pracę plastyczną wykonaną z kropek. Wszystkie klasy się zaangażowały i wykonały bardzo piękne i kreatywne prace. Jury miało bardzo trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców. Po burzliwych obradach udało się wybrać najciekawsze rysunki. I miejsce zdobyła klasa VIIIc, II miejsce ex aequo klasa VIIc i Vba III miejsce przypadło klasie VI. Jury przyznało też dwa wyróżnienia klasie VIIIb oraz VIIb. Serdecznie gratulujemy wszystkim ciekawych pomysłów.