DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Do szkolnych zwyczajów należy organizowanie różnych apeli i uroczystości. Tym razem dzieci ze szkoły podstawowej z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowały prawdziwą niespodziankę dla pracowników szkoły. W tajemnicy uczniowie przygotowali wiele atrakcji. Była część artystyczna, w której uczniowie zaprezentowali swój talent komediowy oraz wokalny. Oko cieszyła też przepiękna choreografia z szarfami. Na koniec specjalna niespodzianka – konkurs, w którym wzięli udział nauczyciele. Było wiele zabawy, uśmiechu i dobrego humoru.

Na zakończenie akademii głos zabrał pan dyrektor- Wojciech Drzewiński, który podziękował wszystkim młodym artystom i mówił o trudnej, ale jakże  pięknej pracy nauczyciela. Podziękował za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzył wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Po zakończonej akademii uczniowie udali się do klas.