DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

W piątek 11. października w naszej szkole świętowaliśmy przypadający na 14. października DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ.

Dzień Edukacji Narodowej to święto całej szkoły. W tym ważnym dniu uczniowie przypomnieli, jak zaczęła się historia tego święta. Przygotowali również część artystyczną pt.: „Kocham Cię szkoło!”, w której zaprezentowali swoje talenty aktorskie. Natomiast Samorząd Szkolny przygotował specjalne upominki dla wszystkich pracowników szkoły, ręcznie wykonane zakładki do książek. Było wiele zabawy, uśmiechu i dobrego humoru.Młodzi artyści pieśnią i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień.

Na zakończenie akademii głos zabrał pan dyrektor – Wojciech Drzewiński, który podziękował wszystkim młodym artystom i mówił o trudnej, ale jakże  pięknej pracy nauczyciela. Podziękował za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzył wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.

Anna Grau