„Chotomska dzieciom”- laureat konkursu z naszej placówki.

„Chotomska dzieciom” – III wojewódzki konkurs plastyczny skierowany był do uczniów klas I-III szkół podstawowych województwa pomorskiego. Celem konkursu było min. kształtowanie postawy twórczej, zainteresowanie uczniów twórczością Wandy Chotomskiej, rozwijanie kreatywności i uzdolnień plastycznych, rozbudzanie ekspresji plastycznej dzieci czy promowanie talentów. Z pośród wszystkich prac plastycznych naszych uczniów klas 1-3 komisja wybrała 3 prace plastyczne, które zostały wysłane do organizatora. Były to prace: Dawida Jankowskiego z kl. 1a, Ksawerego Kamińskiego z kl. 2b oraz Magdaleny Potrac z kl. 3b. Wśród dwudziestu laureatów III wojewódzkiego konkursu plastycznego znalazł się nasz uczeń z klasy 1a Dawid Jankowski, który wyróżnił się swoją pracą do wiersza Wandy Chotomskiej pt. „Kurcze blade”. Na zdjęciu praca naszego ucznia oraz galeria wszystkich laureatów konkursu. Serdecznie gratulujemy!

Bożena Skwierawska, Maria Plata