Bal Karnawałowy klas I-III

W dniu 25 stycznia odbył się Bal Karnawałowy dla najmłodszych uczniów naszej szkoły . Starannie przygotowane przez rodziców, fantazyjne stroje ubarwiły salę gimnastyczną. Uczniowie klas I-III chętnie bawili się na udekorowanej kolorowymi balonami, serpentynami i dekoracjami sali.

W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, duchów, motylków oraz innych barwnych postaci z kreskówek, gier komputerowych i bajek. Dzieci rozpoczęły  bal od okrzyku powitalnego przygotowanego przez każdą z klas. Atmosfera podczas zabawy była fantastyczna. Nauczyciele przeprowadzili szereg konkursów, w których uczniowie chętnie brali udział. Reprezentanci każdej z klas wykonywali różnorodne zadania. Bal zakończył się wyborem króla i królowej balu. Choć wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili i tańcom nie było końca, to czas zabawy upłynął szybko. Na pewno tegoroczny bal będzie niezapomniany, a uczniowie już nie mogą doczekać się kolejnego.

Małgorzata Węsiora

« z 2 »