Bal Karnawałowy klas I-III

Karnawał to czas zabaw i kolorów. Bawią się nie tylko dorośli ale również dzieci.

W tym roku BAL KARNAWAŁOWY w naszej szkole dla klas 1-3 odbył się w piątek, 17 lutego.

Na pięknie udekorowaną salę przybyły dzieci w bajecznych strojach.

Można było spotkać wróżki, kotki, księżniczki, piratów, rycerzy, policjantów czy Superbohaterów.

Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie w rytmach różnorodnej muzyki. Był pociąg, kółeczka, kaczuszki, taniec w parach a także konkursy, takie jak przeciąganie liny czy zabawa ze znikającymi krzesełkami.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci opuszczały z żalem salę. Bal umożliwił uczniom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowaniu pięknych strojów.