„AKCJA INTEGRACJA” KLAS III A i III B

Dnia 21 czerwca uczniowie klas III a i III b udali się wspólną wycieczkę końcoworoczną do Jagatowa. W urokliwym miejscu Jagatowo, otoczonym lasem uczniowie rozwijali swoje relacje w klasie, spędzając wspólny czas na świeżym powietrzu. Podczas zabawy mieli okazję budować konstrukcje z klocków, toczyć się w ogromnej, dmuchanej kuli, budować w lesie szałas, uczestniczyć w grze w specjalnych fartuszkach oraz uczyć się jak rozpalać ognisko. Wzięli udział w leśnej grze terenowej, podczas której przemierzali leśne tereny w poszukiwaniu ukrytych skarbów. Cała zabawa połączona była wspólnym ogniskiem. Zwieńczeniem zabawy było wspólne budowanie leśnych domków. Wyjazd był bardzo udani, wszyscy wrócili szczęśliwi do szkoły.

To była niezapomniana przygoda!

Marta Browarczyk
Anna Wołoszyk
Anna Ebertowska