Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Drodzy uczniowie !

Ten rok szkolny jest wyjątkowy, bardzo trudny dla nas, dla Was i Waszych Rodziców. Jednocześnie pozwala nam dostrzec wielką wartość, jaką jest szkoła, którą tworzymy codziennie wspólnymi siłami. Chcielibyśmy, abyście w ostatnim dniu roku szkolnego chociaż na chwilę mogli spotkać się ze swoimi Wychowawcami, żeby się pożegnać i odebrać świadectwa będące obrazem Waszej pracy.

Dlatego podajemy dokładny plan spotkań klasowych w dniu 26 czerwca 2020 roku. 

Pamiętajcie, że w szkole poruszamy się w maseczkach!!

Jednocześnie informujemy, że jeżeli nie skorzystacie z różnych względów z naszej propozycji, możecie odebrać świadectwa po 26 czerwca w sekretariacie szkoły każdego dnia w godzinach 9.00 – 13.00.

Wojciech Drzewiński

Dyrektor Zespołu Kształcenia 
w Wielkim Klinczu