Wyjazd do Teatru Muzycznego w Gdyni

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami wybrali się do
Teatru Muzycznego w Gdyni na spektakl zatytułowany „Pchła Szachrajka” na podstawie przezabawnej wierszowanej historyjki mistrza Jana Brzechwy. Niezwykle zabawna inscenizacja opowiadała o sprytnej pchełce, która wiecznie wszystkim robiła psikusy.

Spektakl bardzo spodobał się uczniom. Muzyka wykonywana na żywo wraz
z aktorami występującymi w perfekcyjnie dopracowanych kostiumach stwarzała niepowtarzalny klimat. Co więcej w trakcie spektaklu obrazy w tle sceny zmieniały się, co jeszcze bardziej wprawiło dzieci w zaciekawienie oraz zachwyt. Zaskoczeniem dla widzów była możliwość uczestniczenia w spektaklu, gdyż aktorzy zapraszali do udziału dzieci.

„Pchła Szachrajka” potrafi zauroczyć nie tylko dzieci lecz również dorosłych widzów, dlatego też warto wybrać do Teatru Muzycznego, gdzie świat staje magiczny, a widzowie mogą poczuć się jak w bajce.

Nauczyciele klas I-III