WALENTYNKI –RANDKA W CIEMNO Z NIEZNAJOMĄ….

14 lutego w klasie II B w nietypowy sposób obchodzono Dzień Zakochanych. Walentynki, coroczne święto zakochanych, to moment kiedy zakochani okazują sobie wzajemne uczucia i miłość. Ale w klasie II B ten dzień wyglądał inaczej. W tym dniu zaprosiłam wszystkich uczniów na „ Randkę w ciemno…. ale z książką”. Ależ wielkie było ich zdziwienie. Uczniowie mogli wypożyczyć książkę , która szczelnie zapakowana w szary papier nie zdradzała swojego tytułu. Jedyne czym kierowały się dzieci podczas wyboru książki, to jej wielkość, grubość i ciężar.

Pięknie przygotowane, ozdobione serduszkami, przykuły uwagę młodych czytelników. Walentynkowa akcja spotkała się z wielkim entuzjazmem, książki szybko trafiły do rąk małych czytelników. Pomysł ten, to świetna okazja do tego, aby odkryć wartość książki po którą być może by się nie sięgnęło.

Wychowawca – Anna Wołoszyk