Ślubowanie

We  wtorek 15 października 2019 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie pierwszoklasistów na uczniów. Do szkolnego grona dołączyły dwie klasy pierwsze. Aktu pasowania pierwszaków na uczniów dokonał wyjątkowy gość pan Ryszard Grądman porucznik Kawalerii  im. 2 pułku Szwoleżerów Rokitniańskich. W uroczystości wzięli udział rodzice, dyrekcja oraz zaproszeni goście. Najmłodsi z uczniów przed złożeniem ślubowania przedstawili program artystyczny, na który złożyły się wiersze i piosenki, wysłuchali też co na temat szkolnego życia mają im do powiedzenia starsze koleżanki i koledzy.

Najlepsze życzenia pierwszoklasistom złożyła dyrekcja pan Wojciech Drzewiński, pani Iwona Kuśmierczuk  oraz rodzice. Na pamiątkę tego wyjątkowego dnia uczniowie otrzymali w prezencie piękny dyplom, książkę oraz słodki kuferek. Po części oficjalnej zaproszeni goście oraz uczniowie miło spędzili czas przy wspólnym poczęstunku przygotowanym przez rodziców.

Jagoda Troka

Anna Ebertowska