Razem na rzecz lepszego INTERNETU

W ramach akcji dotyczącej ,,Dnia bezpiecznego Internetu” nasza szkoła włączyła się w szereg działań związanych z promowaniem bezpiecznego korzystania z sieci, działaniem na rzecz walki z nielegalnymi treściami oraz poznaniem zagrożeń wynikających z nowoczesnych urządzeń mobilnych. Podczas godzin lekcyjnych, wychowawczych oraz zajęć informatycznych odbywały się pogadanki edukacyjne o tematyce bezpieczeństwa w sieci.

Został ogłoszony konkurs ,,Razem na rzecz lepszego Internetu” dla klas I-III i IV –VI. Ponadto nauczyciele mieli możliwość wzięcia  udziału w wybranych przez siebie webinariach.

W konkursie na animację oraz konkursie plastycznym wzięło udział łącznie 29 uczestników. Wszystkie prace były ciekawe i interesujące, zgodne z tematyką. Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne.

Wyniki konkursu plastycznego:

I miejsce  – Karolina Wysiecka  z klasy IIIa

II miejsce –  Mateusz Redzimski z klasy IIIa oraz Marta Okrój z klasy  IIa

III miejsce –  Dominika Grosz oraz Tatiana Studzińska z klasy IIIb

Wyróżnienia:

Julia Grosz z klasy  VIa

Nikodem Domarus z klasy IIIa

Michalina Kobus z klasy Ia

Wyniki konkursu na animację:

I miejsce – Ewelina Bek z klasy VIa

II mejsce – Piotr Datta z klasy IVa

Dziękujemy wszystkim uczestnikom biorącym udział w konkursie oraz gratulujemy zwycięzcom.

Zwycięzcy konkursu zostaną uhonorowani dyplomami oraz nagrodami.

Mirka Daszkowska
Wioleta Kosznik