Piórniki do Afryki

Każdy gest, nawet ten najdrobniejszy… zmienia świat, czyjś świat, dlatego też uczniowie naszej szkoły, zarówno ci młodsi jak i starsi,  zadeklarowali chęć udziału w trzeciej edycji akcji „Piórniki do Afryki”. Celem przedsięwzięcia było podarowanie dzieciom piórnika…. Tak, piórnika! Mogłoby się wydawać, że to tylko piórnik – podstawowy atrybut każdego ucznia, ale na twarzach dzieci z Afryki taki podarunek może wywołać ogromny uśmiech. Oprócz podstawowego wyposażenia, dzieci mogą znaleźć w piórniku również lizaki, które jeszcze bardziej spotęgują radość. Chciałybyśmy podziękować wszystkim uczniom za zaangażowanie i jednocześnie zaprosić do kolejnej edycji tej akcji już w następnym roku szkolnym.

Jolanta Jereczek
Anna Wołoszyk