OPOWIEŚĆ O BOŻYM NARODZENIU

Uczniowie klasy III B wraz z panią Marią Platą oraz panią Martą Browarczyk poddając się magii świąt przygotowali dla rodziców spotkanie wigilijne. Okres świąt Bożego Narodzenia jest czasem cudownym przepełnionym radością. W tym roku dzieci zaprezentowały rodzicom „Opowieść o Bożym Narodzeniu” połączoną z kolędowaniem. Galowy strój uczniów oraz doprecyzowana sceneria klasy pozwoliły rodzicom poczuć się jak na prawdziwym koncercie. Na koniec występu uczniowie zaprezentowali swój talent gry na instrumentach do piosenki świątecznej pt. „Ding dong”. Wzruszającą niespodzianką dla rodziców były nagrane życzenia bożonarodzeniowe, które zostały wyświetlone w postaci filmu. Spotkanie w tak przyjaznej atmosferze sprawiło, że goście poczuli się, jak jedna wielka rodzina. Mamy nadzieję, że ten występ na zawsze pozostanie w Naszej pamięci.

Maria Plata
Marta Browarczyk