NAŁADOWANIA I NAKRĘTKOMANIA DLA WERONIKI PRABUCKIEJ

Szkoła w Wielkim Klinczu prowadzi zbiórkę nakrętek oraz zużytych baterii na leczenie i rehabilitacje Weroniki Prabuckiej. Dziewczynka urodziła się w 31 tygodniu ciąży mając zaledwie 1380g wagi i 41cm wzrostu. Obecnie choruje na MPD pod postacią diparezy spastycznej, niedowidzi i ma niedobór wzrostu. Potrzebuje codziennej intensywnej rehabilitacji oraz zaopatrzenia w sprzęt medyczno-ortopedyczny, które są bardzo kosztowne.

Zakrętka oraz zużyta bateria to jest coś, co każdy ma w domu. W ciągu dnia spotykamy się kilkukrotnie z jakąś nakrętką, są małe, kolorowe. Zbierać można wszystkie plastikowe zakrętki, nakrętki, wieczka oraz pokrywki.

Zachęcamy uczniów, rodziców oraz wszystkich ludzi dobrej woli, do zaangażowania się w tą zbiórkę.

Organizatorzy

Maria Plata
Marta Browarczyk