Kiermasz bożonarodzeniowy

W czwartek 21.12.217 r. w gimnazjum odbył się kiermasz wypieków świątecznych.

Podczas przerw śródlekcyjnych uczennice poprzez śpiewanie kolęd oraz świątecznych piosenek wprowadzały w całej szkole magiczny klimat i atmosferę świąteczną.

Ponadto młodzież zaprezentowała swoje umiejętności taneczne co było wspaniałym urozmaiceniem tego  wspaniałego dnia. Sprzedaż smakołyków cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Uczniowie chętnie kupowali wypieki mając tą świadomość,  iż zyski ze sprzedaży zostaną przeznaczone na szczytne cele charytatywne.