Hospicjum Pomorze Dzieciom

Wzorem ubiegłego roku zapraszamy rodziców, uczniów i mieszkańców Wielkiego Klincza i okolic do udziału w zbiórce charytatywnej dla podopiecznych

„Hospicjum Pomorze Dzieciom”.

Podobnie jak w roku ubiegłym opiekunowie przygotowali listę artykułów, które można przynosić do punktu zbiórki. Bardzo prosimy o jej przestrzeganie, ponieważ podopieczni hospicjum to dzieci o specjalnych potrzebach.

Hospicjum Pomorze Dzieciom opiekuje się również rodzinami swoich podopiecznych, ich rodzeństwem oraz rodzinami w żałobie. Zbliża się okres świąteczny, więc chcielibyśmy zachęcić również do przynoszenia artykułów, które zostaną włączone do paczek świątecznych

(np. słodycze lub drobne upominki, zabawki czy ubrania).

Prosimy o przynoszenie środków higienicznych sugerowanych przez pracowników Hospicjum

1. Krem ochronny przeciw odparzeniom z arginina – SENI CARE
2. Krem myjący 3 w 1 – SENI CARE
3. Pianka myjąco-pielęgnująca – SENI CARE
4. Lioton do ciała myjąco-natłuszczający -SENI CARE
5. Chusteczki nasączone bez parabenów -SENI CARE
6. Chusteczki nasączone sensitive -SENI CARE
7. Proszki do prania
8. Żele do prania
9. Płyny do mycia okien
10. Płyny do płukania tkanin
11. Płyny do podłogi ,naczyń ,WC,
12. Ręczniki papierowe w rolce
13. Płyny do kąpieli, szampony, kremy pielęgnacyjne do ciała firmy NIVEA, ZIAJA, BAMBINO
14. Pasta do zębów dla dzieci
15. Szczoteczki do zębów dla dzieci
16. Płatki kosmetyczne bawełniane – Rossmann BABYDREAM
17. KREMY; Sudocrem, Alantan, Linomag
18. Podkłady
19. Pampersy SENI „0” „1”
20. Chusteczki nawilżające

HOSPICJUM POMORZE DZIECIOM

organizuje również internetową akcję

„Podaruj bąbla bąblowi”

Internetowa akcja charytatywna

Podaruj Bąbla Bąblowi!

www.bąbel.pomorzedzieciom.pl

1 bąbel= 8 zł = 1 godz. opieki medycznej dla dzieci z hospicjum

Przyłącz się do akcji i sfinansuj godzinę opieki medycznej naszym małym podopiecznym.

W bardzo szybki i łatwy sposób za pośrednictwem systemu eCard można dokonać płatności 8 zł za pomocą karty płatniczej i przelewów internetowych.

Całość zebranych pieniędzy zostanie przeznaczona na zabezpieczenie opieki medycznej dzieci chorych paliatywnie w Hospicjum Pomorze Dzieciom prowadzonym przez Fundację Pomorze Dzieciom.

BĄBELKUJMY WSPÓLNIE!

Opieka medyczna dla 1 dziecka