Gminne Igrzyska

19.12.2016r byliśmy organizatorami Gminnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej
w Grach i Zabawach dla klas II i III.

W turnieju wzięło udział cztery szkoły:

Kaliska, Wielki Podleś, Nowy Klincz, Wielki Klincz.

W kategorii klas drugich I miejsce Wielki Klincz, II miejsce Wielki Podleś, III miejsce Kaliska.
W kategorii klas trzecich I miejsce Wielki Klincz, II miejsce Kaliska, III miejsce Nowy Klincz.
Reprezentacja naszej szkoły zarówno w kategorii klas drugich jak i trzecich reprezentowała naszą gminę na szczeblu powiatowym.

Zawody odbyły się 12.01.2017r w Kościerzynie, na których to zarówno w kategorii klas drugich jak i trzecich zajęliśmy trzecie miejsce.

Reprezentacja klas II:

Bek Ewelina, Duraj Natalia, Grau Kryspin, Kamińska Katarzyna, Komar Krzysztof, Lepak Kuba, Pastwa Anna, Pażontka-Lipiński Gracjan, Słowik Klaudia, Szczepański Patryk, Wajer Patryk, Zaworska Klaudia

Opiekun : Mariola Cybula

Reprezentacja klas III:

Gostkowska Anna, Gerszewski Wiktor, Komar Iga, Neubauer Aleksandra, Okrój Kinga, Olszewski Jakub, Puzdrowska Amelia, Sznaze Magdalena, Wajer Jakub, Wajer Krzysztof, Wysocki Nikodem, Zaworski Kordian

Opiekun: Beata Ceplin