Gminne Drużynowe Biegi Przełajowe.

24.09.2018r w Niedamowie braliśmy udział w Gminnych Drużynowych Biegach Przełajowych. Naszą szkołę reprezentowaliśmy w następujących kategoriach:
kl. IV dziewczęta:                                                                              kl. IV chłopcy:
1. Joanna Bek                                                                                         1. Lepak Jakub
2. Aleksandra Neubauer                                                                      2. Stangel Bartosz
3. Anna Kordel                                                                                       3. Szczepański Patryk
4. Anna Pastwa                                                                                      4. Tuszkowski Julian
5. Natalia Duraj                                                                                     5. Zaworski Kordian
R. Helena Breska                                                                                  R. Patryk Wajer
kl. V-VI dziewczęta                                                                            kl. V-VI chłopcy
1. Amelia Czapiewska                                                                              1. Duraj Damian
2. Sara Lubińska                                                                                      2. Folborski Dominik
3. Wiktoria Piepiórka                                                                              3. Gerszewski Wiktor
4. Nikola Ossowska                                                                                 4. Wysocki Nikodem
5. Amelia Duzowska                                                                                5. Wajer Jakub
R. Kinga Okrój
                                                                                                           kl. VII, VIII i III gimnazjum
                                                                                                               1. Patryk Skierka
                                                                                                               2. Stanisław Nakielski
                                                                                                               3. Jakub Jaworski
                                                                                                               4. Maciej Muchowski
                                                                                                               5. Jakub Smuczyński.
W klasyfikacji drużynowej dziewczęt:
kl IV- III miejsce,
kl. V-VI – IV miejsc
W klasyfikacji drużynowej chłopców:
kl. IV – I miejsce,
kl. V-VI – I miejsce,
kl. VII, VIII i III gimnazjum – III miejsce.
Awans na zawody powiatowe wywalczyli chłopacy kl. IV i kl. V-VI oraz indywidualnie Joanna Bek i Jakub Smuczyński,którzy zajęli I miejsca w swoich kategoriach wiekowych.
Opiekunami na zawodach byli nauczyciele wychowania fizycznego: Mariola Cybula i Lech Lemke.
« 1 z 2 »