Dzień Seniora

W dniu 21 października 2021 roku odbył się organizowany przez Radę Sołecką „Dzień Seniora”. Uroczystość uświetnił program artystyczny w wykonaniu uczniów klas 3a i 3b Szkoły Podstawowej w Wielkim Klinczu. Słowa miłości , radości i wdzięczności  skierowane były do Seniorów. Dzieci zaprezentowały wiersze , piosenki , taniec rock and roll  pod kierownictwem Marioli Cybuli oraz utwór muzyczny „ Kurki trzy”  przy akompaniamencie rurek chromatycznych.

Występy  zostały nagrodzone gromkimi brawami,  natomiast uśmiech na twarzach Seniorów był największą nagrodą dla dzieci i opiekunów. Serdeczne powitanie, piękna sala, przyjazna i uroczysta atmosfera  sprawiły, że nie straszna  małym artystom była trema.

Wszystkim Seniorom życzymy uśmiechu, zdrowia fizycznego i duchowego i stu lat!

Anna Ebertowska
Jagoda Troka