DZIEŃ KROPKI

Dnia 16 września w naszej szkole, obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to dzień, w którym liczy się kreatywność, odwaga i dobra zabawa. W tym wspaniałym dniu udział wzięła cała społeczność szkolna.

Najmłodsi, już od samego rana cieszyli się tym wyjątkowym dniem. W korytarzu szkolnym dla uczniów klasy 1-3 wyłożony został papierowy dywan, na którym podczas przerw szkolnych powstał piękny, kropkowy obraz. Ponadto najbardziej wykropkowana osoba  otrzymała nagrodę. Zwyciężczynią klas I-III została Weronika Roguska z klasy II B, natomiast z klas IV – VIII Amelia Duzowska z VI A. Zadaniem klas starszych , było wspólne wykonanie klasowego plakatu, składającego się z samych kropek. Kreatywność i twórczość uczniów znalazła swoje odzwierciedlenie w pracach. I miejsce zajęła klasa V C, wyróżnienie natomiast zdobyła klasa VIII.

To był wspaniały dzień pełen wrażeń i uśmiechu, na który z niecierpliwością będziemy musieli poczekać do przyszłego roku…