BAL KARNAWAŁOWY KLAS I – III

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja,  nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości.

14 lutego 2020 roku w naszej szkole, tradycyjnie jak co roku odbył się długo wyczekiwany przez dzieci Bal Karnawałowy, który wzbudził u najmłodszych uczniów wiele radości.

Sala gimnastyczna dzięki bogatej i kolorowej dekoracji przygotowanej specjalnie na tę okazję, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Dzieci wystąpiły w ciekawych, barwnych kostiumach przebrane za bohaterów ulubionych bajek i nie tylko. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie.

Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal uczestnicząc we wspólnych pląsach przy muzyce, licznych konkursach i zabawach.  W trakcie przerwy uczestnicy balu zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

 

Nauczyciele klas I-III