BAJKOWE JASEŁKA W KLASIE IIB

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, uczniowie z klasy II B wraz z wychowawczynią panią Anną Wołoszyk przygotowali bajkowe jasełka, na które zaprosili rodziców i Dyrekcję. W pięknie udekorowanej na tę okazję sali, uczniowie mogli zaprezentować swoje aktorskie talenty. W tym roku w Betlejem pojawiły się postacie bajkowe: Sierotka Marysia, Trzy Świnki, Krasnoludki, Pinokio który postanowił już być dobrym chłopcem oraz Calineczka,  która podarowała Jezusowi bukiet kwiatów. Nie zabrakło też Pszczółki Mai, Dziewczynki z zapałkami oraz wiedźmy. Swoje talenty wokalne zaprezentowały uczennice, które w duecie i solo zaśpiewały wspaniale kolędy;     „ Mario, czy ty wiesz”, oraz „ Kolęda Maryi”.  Po wspaniałym występie uczniowie złożyli rodzicom życzenia i wspólnie wszyscy przy stajence kolędowaliśmy. Na zakończenie czekał na gości wspaniały poczęstunek przygotowany przez rodziców . Występ ten na długo zapadnie w Naszej pamięci. W tak piękny czas jakim są Święta Bożego Narodzenia cieszymy się, że mogliśmy spędzić te chwile wspólnie razem,  a przepiękna Bożonarodzeniowa sceneria sprawiła, że czuliśmy się jak byśmy byli świadkami narodzin Chrystusa.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowania i pomoc Naszych jasełek.