ADWENTOWE WYZWANIE CZYTELNICZE ZAKOŃCZONE!!!

„Adwentowe Wyzwanie Czytelnicze” to akcja skierowana do uczniów klas I-III. Celem akcji było popularyzowanie czytelnictwa wśród najmłodszych uczestników naszej szkoły oraz zainteresowanie ich literaturą aby chętniej spędzali wolny czas z książką. Akcja trwała cały grudzień. Chętnych nie brakowało. Zadaniem dzieci było codzienne, głośne czytanie różnorodnych tekstów, książek pod okiem dorosłych. Każdy rodzic własnoręcznie podpisywał spędzony z dzieckiem czas przy lekturze. W taki sposób uczniowie mogli zbierać obrazki, wklejać je tak, aby powstał świąteczny obrazek. Dzieci , którym udało się uzbierać wszystkie obrazki, zaprezentowali swoje prace w szkole. Chętnych i zaangażowanych dzieci nie brakowało. Cieszymy się z tak dużej frekwencji w tym wyzwaniu.

Rodzicom, którzy zaangażowali się w tę świąteczną akcję serdecznie dziękujemy a dzieciom gratulujemy wytrwałości. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone medalami wzorowego czytelnika. Nie brakowało również słodkości.

 

Nauczyciele klas I – III